kubki emaliowane bokono

Kuchnia w starym stylu

Coraz popularniejsza staje się aranżacja przestrzeni kuchennej w stylu retro. Królują kolorowe drewniane szafki rodem z polskiej wsi połowy ubiegłego wieku, stylizowane garnki oraz emaliowane kubki. Aby wyposażyć kuchnię w takie gadżety wcale nie trzeba wybierać się na pchli targ.

Gdzie można kupić kubki emaliowane?

Duży wybór zarówno kubków jak i garnków emaliowanych jest w internecie. Na stronach producentów można znaleźć kubki w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Obecnie bardzo popularne są kubki z motywami bajkowych postaci – w tym względzie króluje zwłaszcza Włóczykij czy Mała Mi.

Praktyczny gadżet w stylu retro

Emaliowany kubek to nie tylko ładna ozdoba wystroju kuchni. Warto pamiętać o tym, że w żadnym domu nie powinno zabraknąć kubków emaliowanych. Sprawdzą się one doskonale zarówno przy codziennym użytku jak i na wyjazdach turystycznych. Ich podstawową zaletą jest to, że się nie tłuką, przez co bezpieczne są nawet dla małych dzieci. Łatwo też się je myje. Kubek emaliowany to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby – można zamówić personalizowane kubki – z własnym zdjęciem czy imieniem.